Sprawy rozwodowe – zbieranie dowodów zdrady

Zbieranie dowodów zdrady

Nasze biuro detektywistyczne z Gdańska świadczy skuteczne usługi w zakresie zdobywania dowodów zdrady. Klienci podejrzewający swoich współmałżonków o niewierność mogą liczyć na dyskretną pomoc detektywów, co pozwoli na zgromadzenie dokumentacji potwierdzającej winę partnera i bezproblemowe przeprowadzenie sprawy rozwodowej.

Samodzielne prowadzenie obserwacji i sprawdzanie osób jest czynnością niezmiernie trudną. Wymaga poświęcenia jej czasu, ukrycia własnej tożsamości i odpowiedniej strategii. Dowody zdrady zdobywane przez pracowników Agencji są kompletne i przygotowane w taki sposób, aby można je było zaprezentować przed sądem.

Licencjonowany detektyw przeprowadzi dyskretne zbieranie dowodów, poruszając się w ślad za obserwowaną osobą, w ciągu całego tygodnia. Szczegółowy raport z prowadzonej działalności, z dołączonym materiałem zdjęciowym, filmowym, a nawet głosowym, ukaże Klientowi prawdziwy obraz sytuacji i pozwoli przystąpić do czynności prawnych.

Jakie czynności podejmuje detektyw zbierając dowody zdrady?

Najważniejszym zadaniem jest dyskretna obserwacja małżonka lub partnera. Zbieranie dowodów zdrady pozwoli na ustalenie powodów niepokojącego zachowania i poznanie osobowości śledzonej osoby. Detektywi z naszej agencji wykorzystują w zbieraniu dokumentacji wszelkie dostępne urządzenia, w sposób kreatywny dostosowując swoje postępowanie do zaistniałej sytuacji.

Obserwacja prowadzona jest w środowisku najbliższym osobie obserwowanej – w domu rodzinnym, pod nieobecność małżonka, w zakładzie pracy oraz w miejscach użyteczności publicznej. Detektyw obserwuje zachowanie śledzonej osoby wobec własnych dzieci, notuje spotkania towarzyskie, wykonuje ustalenie adresowe. Współdziałanie detektywa i Klienta umożliwi ustalenie zmian w zachowaniu partnera. Wiele symptomów zdrady często jest przez Klienta niezauważonych. Fachowa detektywistyczna działalność doprowadzi do ukazania rzeczywistego obrazu relacji małżeńskich i dostarczy dowodów zdrady.

Skontaktuj się z naszym detektywem!
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jesteśmy znani ze skuteczności działania. Dla nas obserwacja i sprawdzanie osób nie mają tajemnic.

Dla naszych klientów wykonujemy usługi detektywistyczne:

  • obserwacja współmałżonka i gromadzenie materiału dowodowego w postaci zdjęć i nagrań wideo
  • potwierdzenie lub wykluczenie zdrady w związkach małżeńskich i partnerskich

Ponadto świadczymy pomoc w przypadku przemocy i molestowania seksualnego oraz poszukujemy osoby ukrywające się i zaginione. Szeroki zakres działań: usługi detektywistyczne.