Sprawdzanie opiekunów dzieci – niań

Kontrola opiekunki do dziecka

Powierzenie opieki nad dzieckiem obcej osobie niesie za sobą ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej opiekunki. Podczas rozmów kwalifikacyjnych, przebiegających w przyjaznej atmosferze, niania może sprawiać wrażenie kompetentnej osoby, mającej dobry kontakt z dzieckiem. W czasie pracy bywa różnie. Rodzice, którzy zwrócą się do biura detektywistycznego, uzyskają pomoc w sprawdzeniu zatrudnionej niani.

Kwalifikacje i opinie z wcześniejszych miejsc pracy opiekunki do dziecka

Kontrola opiekunki polega na sprawdzeniu posiadanych przez opiekunkę kwalifikacji. Licencjonowany prywatny detektyw Gdańsk dotrze do poprzednich pracodawców opiekunki i dostarczy dowodów jej kompetencji. W czasie wywiadu środowiskowego detektywi uzyskają informacje o funkcjonowaniu sprawdzanej osoby, ewentualnego korzystania z używek, karalności i zachowania w przeszłości. Wywiad pozwoli na przygotowanie charakterystyki psychologicznej pracownicy ukazującej jej predyspozycje do zajmowania się dzieckiem.

W ramach kontroli opiekunki do dziecka możliwe jest wykorzystanie monitoringu w domu klienta, który śledził będzie poczynania opiekunki do dziecka, pod nieobecność rodziców. Założenie podsłuchu i niewidocznych kamer także może pomóc w ustaleniu kompetencji niani. Rodzice stosujący takie zabezpieczenia mogą spokojnie poświęcić się innym zajęciom. Prywatny detektyw sprawdzi, czy dziecko znalazło się w dobrych rękach i nie dzieje się mu krzywda. W razie dostrzeżenia nieprawidłowości natychmiast wkroczy z interwencją powiadamiając klienta.

Postaw na profesjonalistów!

Nasi prywatni detektywi z Gdańska zapewniają dyskrecję działania i pełny profesjonalizm. W trakcie procedury kontroli opiekunki do dziecka nigdy nie zostają przekroczone przepisy prawa, a klienci otrzymują najlepszą obsługę. Jeśli szukają Państwo skutecznej pomocy w zatrudnieniu odpowiedniej opiekunki do dziecka, skorzystajcie z profesjonalnej pomocy licencjonowanego detektywa naszej Agencji Detektywistycznej.

Nasze usługi monitorowania i sprawdzania pracy opiekunki do dziecka:

  • sprawdzenie kandydatki lub opiekunki pod kątem przeszłości kryminalnej i patologicznych zachowań
  • dyskretna obserwacja miejsca opieki nad dzieckiem w celu sprawdzenia rzetelności i prawidłowej opieki nad dzieckiem

Świadczymy również usługi w zakresie kontroli bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, pomocy w sprawach dotyczących przemocy i molestowania seksualnego. Sprawdź pozostałe nasze usługi: usługi detektywistyczne Gdańsk.