Specjalistyczne usługi informatyczne

Usługi informatyczne dla firm

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów w ramach usług detektywistycznych świadczymy specjalistyczne usługi informatyczne. Nasi pracownicy pomogą odzyskać utracone dane, sprawdzą wykorzystywane urządzenia pod kątem oprogramowania szpiegowskiego.

Odzyskiwanie danych

Biuro detektywistyczne świadczy usługi odzyskiwania skasowanych danych z laptopów, komputerów, telefonów komórkowych, dysków przenośnych, pendrivów oraz innych nośników danych. Wystarczy do nas zadzwonić a nasi pracownicy szybko zdiagnozują i rozwiążą problem z utraconymi informacjami.

Likwidacja oprogramowania szpiegowskiego

Obawiasz się, że komputery w firmie mogą być monitorowane? Chcesz sprawdzić czy pracownicy przez przypadek bądź celowo nie zainstalowali szpiegowskiego oprogramowania? Zapraszamy do kontaktu! Wykrywamy wirusy, trojany, programy monitorujące i szpiegujące.

Monitorowanie aktywności pracowników

Pracownicy trwonią czas? Zbyt dużo czasu pracownicy przeglądają strony w internecie? Zapraszamy do nas! Świadczymy usługi monitorowania aktywności pracowników na stanowiskach pracy. Bez najmniejszego problemu ustalimy realny czas pracy nad zleconymi zadaniami.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi świadczonymi przez nas usługami detektywistycznymi. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia! Zadbamy o terminowość spłaty zaległości, podpowiemy jak ustalić nadużycia w firmie. Nasze biuro prowadzi również: usługi detektywistyczne Gdańsk.