Przemoc i molestowanie seksualne

Zbieranie dowodów stosowania przemocy i molestowania seksualnego

Dowody odgrywają kluczową rolę w postępowaniu sądowym. Mogą przyczynić się do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i mieć decydujący wpływ na wyrok. Biuro detektywistyczne podejmuje się zleceń polegających na zbieraniu dowodów dla sądu w sprawach cywilnych i karnych. Każde zlecenie podejmowane przez naszych detektywów jest wykonywane z troską o najwyższy poziom zadowolenia klientów, z poszanowaniem prawa, a także dyskrecji. Wszystkie czynności związane ze zbieraniem dowodów do spraw karnych podejmowane są przy pełnej współpracy ze zleceniodawcą. Jeśli problem, z którym się Państwo borykacie przerasta wasze siły, zwróćcie się do naszej Agencji, by otrzymać skuteczną i profesjonalną pomoc.

Dowody w sprawach karnych – detektyw

Zbieranie dowodów do spraw karnych poprzedza zgromadzenie wstępnych informacji, w oparciu o rozmowę z Klientem i wszechstronną analizę dokumentacji procesowej. Dopiero po zakończeniu takich czynności licencjonowany prywatny detektyw przystąpi do czynności zbierania dowodów dla sądu.

Należą do nich dowody rzeczowe, raporty z ustalenia miejsca zamieszkania, analiza dokumentacji związanej z wizją lokalną, dostępem do bilingów telefonicznych, wyników badań laboratoryjnych na obecność środków odurzających, itp.

Jesteśmy do Państw dyspozycji zarówno w przypadku zbierania dowodów do spraw cywilnych, jak i karnych:

  • doradztwo, konsultacje i przeciwdziałanie patologicznym zachowaniom
  • pomoc w zgromadzeniu dowodów na potrzeby postępowania sądowego

Detektyw Gdańsk świadczy również usługi: zbieranie dowodów do spraw rozwodowych, sprawdzanie młodzieży i nastolatków. Prowadzimy również działania dotyczące wywiadu gospodarczego. Szczegółowy opis usług znajdziecie Państwo na stronie: usługi detektywistyczne Gdańsk.