Ochrona zastrzeżonych nazw handlowych i znaków towarowych

Dla naszych klientów zajmujemy się ochroną zastrzeżonych nazw handlowych i znaków towarowych. Zapobiegamy stratom poniesionym na reklamę, budowanie marki i promocję własnych towarów. Szybko i sprawnie namierzymy źródło problemu, pomożemy w zebraniu dowodów w celu jego likwidacji.

Ustalanie miejsc produkcji podrobionych towarów

Detektyw Gdańsk zajmuje się zadaniami dotyczącymi działalności gospodarczych są doświadczeni oraz ściśle współpracują z Agencjami Prawniczymi dzięki czemu zbierane materiały mogą stanowić dowód w trakcie procesu sądowego. Jeżeli Twoja firma jest stratna przez proceder przestępczy zgłoś się do nas a na pewno znajdziemy rozwiązanie każdego problemu.

  • zbieranie informacji na temat wprowadzania do obrotu podrobionych towarów i produktów opatrzonych zastrzeżonymi znakami i nazwami handlowymi
  • ustalanie miejsc produkcji podrobionych towarów
  • ustalanie osób trudniących się takim procederem

Ochroń swoją markę!

Jeżeli ktokolwiek podszywa się pod Twoją firmę powinieneś interweniować. Wypracowana latami marka może szybko stracić na wartości w przypadku nieprofesjonalnych usług. Zlecając nam ochronę Twojej marki możesz być pewny, że każda wzmianka online o Twojej firmie zostanie wyłapana i szybko zweryfikowana. Dzięki systemom monitorującym jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym kontrolować i reagować na każdą treść związaną z firmą klienta.

Zapraszamy do kontaktu! Nasze biuro detektywistyczne świadczy również usługi w zakresie windykacji długów oraz analizy wiarygodności kontrahentów. Biuro detektywistyczne z Gdańska prowadzi szeroki zakres działań: usługi detektywistyczne.