Monitoring windykacja należności

Biuro detektywistyczne pomoże w monitoringu i windykacji należności

Prywatny detektyw trójmiasto zajmuje się odzyskiwaniem długów od przedsiębiorstw, na terenie Polski i za granicą. Dzięki skutecznemu ustaleniu majątku możliwe jest ściąganie długów na drodze porozumienia z dłużnikiem lub, w przypadku braku współpracy, zebranie dowodów, pomocnych w razie wytoczenia sprawy sądowej.

Skuteczna windykacja, będąca wynikiem obserwacji i sprawdzania osób przez biuro detektywistyczne, przebiega zawsze z pełnym poszanowaniem przepisów prawa. Detektywi realizują zlecenia w sposób solidny, z dbałością o wyjaśnienie wszelkich kwestii spornych. W ramach zlecenia zostaną przygotowane dokumenty procesowe, gotowe do zaprezentowania w odpowiednich terminach wymaganych przez sąd.

Ściąganie długów nie musi być trudne!

Dzięki pracy prywatnych detektywów nastąpi ustalenie adresowe, co ułatwi przekazanie dłużnikowi upomnienia drogą elektroniczną i tradycyjną. Znalezienie adresu dłużnika znacznie obniża koszty odzyskiwania długów ponoszone przez Klientów. W razie problemów z windykacją należności, możliwe jest przeprowadzenie działań w terenie. Nasze biuro współdziała w windykacji bankowej, dotyczącej między innymi odzyskiwania należności, z racji zawartych umów kredytowych, komorniczych, a także faktur, za które nie odnotowano płatności.

Biuro detektywistyczne zajmuje się również analizą wiarygodności kontrahentów i firm, bezpieczeństwem w firmie. Możemy również wykonać analizę jakości usług w firmie, zapewniamy ochronę znaków towarowych i nazw handlowych. Pełen zakres usług dostępny jest pod linkiem: usługi detektywistyczne Gdańsk.