Jak sprawdzić czy partner mnie zdradza?

Jak sprawdzić czy partner mnie zdradza?

Poznaj 5 oznak zdrady, które powinny wzbudzić Twoją czujność

Czy on jest mi wierny? Czy ona się spotyka z innym? Te pytania zadaje sobie wiele osób, które pozostają w stałych związkach. W mojej karierze pracowałem nad wieloma sprawami w których jedna ze stron podejrzewała drugą o zdradę. Przekrój poszczególnych przypadków był olbrzymi, jednak jest kilka prawidło0wości, które łączyło je wszystkie. Oczywiście jeśli któraś z nich przydarza się w Waszym związku,  nie musi jednoznacznie wskazywać, że on/ona Was zdradza, ale powinna zadziałać jak mała ostrzegawcza lampka.

1. Bardziej o siebie dba

Osoby, które długo już żyją w stałym związku przyzwyczajają się do siebie i czują się na tyle pewnie i swobodnie, że przestają odczuwać potrzebę ciągłego imponowania drugiej połówce swoim wyglądem.  Zarost, delikatny brzuszek czy brak makijażu w przypadku kobiet. Jeśli nagle Twój partner zapisuje się na siłownię lub fitness, zaczyna się lepiej ubierać, zwraca większą uwagę na swój wygląd bardzo możliwe, że próbuje zaimponować czy przypodobać się kochance/kochankowi.

Porada: Zwróć uwagę czy dzieje się to codziennie czy tylko w niektóre dni.

2. Często zmienia plan dnia

Partner ma od wielu lat tę samą pracę? Stałe godziny zatrudnienia i uporządkowane życie? W takiej sytuacji nadgodziny, częste wyjazdy służbowe, nieplanowane spotkania z klientami powinny budzić naszą czujność. Bardzo często się zdarza, że są one przykrywką dla potajemnych spotkań.

Porada: Nie rób mu/jej wyrzutów, tylko dyskretnie sprawdź czy rzeczywiście był/była trzeci raz w tygodniu u mamusi.

3. Utracił/a zainteresowanie partnerką/partnerem

sprawdzanie-wiernosci-partnerowSpędzacie coraz mniej czasu razem? Coraz mniej rozmawiacie? Czujesz się ignorowana/ignorowany, a partner nie zwraca uwagi na Twoje potrzeby? Oddalanie się emocjonalne partnerów w związku jest oznaką poważnych problemów (które należy próbować rozwiązać samemu lub skorzystać z pomocy specjalisty). Samo oddalenie może zarówno prowadzić do zdrady, a także być jej oznaką.

Porada: Nigdy nie lekceważ sytuacji, w której większość wieczorów, weekendów, wolnych dni spędzacie osobno. Osobne wyjazdy nie muszą świadczyć o zdradzie, ale mogą zwiastować, że źle się dzieje w Waszym związku.

4. Złości się, denerwuje, niesprawiedliwie krytykuje

Zdrada dotyka emocjonalnie obie strony, nie tylko tą zdradzaną. Osoba która zdradza może odczuwać szereg emocji, ciągły strach i zdenerwowanie w związku z tym, że może zostać w końcu przyłapana. Może przejawiać złość i agresję względem strony zdradzanej stosując mechanizm wyparcia i podświadomie obciążając winą za zaistniałą sytuacje właśnie ją. Może w końcu próbować skłonić swoim zachowaniem tą druga osobę do zakończenia związku.

Porada: Czy rzeczywiście jego praca jest aż tak stresująca?

5. Jest tajemniczy

Postęp nowych technologi sprawia, że same metody komunikacji między kochankami stają się też bardziej mobilne. Partner wychodzi na balkon/na zewnątrz, żeby zadzwonić? Chodzi z telefonem do toalety? Założył blokadę na telefon lub komputer? Siedzi przed komputerem kiedy Ty dawno już śpisz? Czyści historię przeglądarki, czy może wręcz odwrotnie – historia jego przeglądarki wygląda zbyt zwyczajnie? To wszystko mogą to być dowody na to że prowadzi podwójne życie. Warto z nim najpierw o tym porozmawiać, powiedzieć o swoich obawach i zapytać dlaczego to robi.

Porada: Spróbuj się dowiedzieć jakie są działania Twojego partnera w sieci, ale bądź dyskretny/a, druga strona nie powinna się dowiedzieć, że ją sprawdzasz.

Czasem wszystko wskazuję na to, iż partner nie jest z nami do końca szczery, jednak my ze strachu nie chcemy dopuścić do siebie myśli o zdradzie. Jednak czy jest to dla nas dobre wyjście? Brnąc dalej w  zakłamanie burzymy swój spokój ducha, czujemy się niepewnie. Może warto sprawdzić i upewnić się jaka jest prawda? Uciekanie od prawdy nie zmieni stanu rzeczy. Wynajmując prywatnego detektywa dostajemy rzetelną informację. Może być ona czasem smutnym faktem, przed którym sami się broniliśmy lub też okazuje się, że dokonaliśmy błędnej interpretacji zachowania partnera. Niezależnie od tego czy doszło do zdrady czy nie, dzięki uzyskanym informacjom możemy znów odzyskać życiową równowagę.

Do końca czerwca proponujemy rabat w wysokości 30% na usługę wykrycia i ustalenia zdrady!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *