Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

Jeśli na poważnie myślisz o wynajęciu prywatnego detektywa, to zastanawiasz się z pewnością ile to kosztuje. Przygotowałem mały przewodnik po cenach usług detektywistycznych.

Zacznę od przedstawienia podstawowego cennika usług wykonywanych przez moją Kancelarię:

Obserwacja wskazanej osoby/obiektu 150 zł 1 godzina zespół detektywów
Zgromadzenie materiału dowodowego w sprawie cywilnej 3000-4500 zł 20-30 godzin
zespół detektywów
Ustalenie właściciela numeru telefonu 1500 zł do 7 dni
Ustalenie miejsca pobytu osoby 2500-4500 zł do 7 dni 1 detektyw
Ustalenia majątkowe ruchomości 800 zł 7 dni 1 detektyw
Ustalenia nieruchomości 800 zł 7 dni 1 detektyw
Wykrycie i ustalenie zdrady 4500-6000 zł 30-40godzin
zespół detektywów


Widoczne powyżej ceny są jedynie orientacyjne. Dlaczego? Wyobraźmy sobie, że mamy do wykonania tygodniową obserwację pewnej osoby. Zupełnie inaczej będziemy działać w przypadku  obserwacji starszej osoby, która porusza się komunikacją miejską, niż gdy przyjdzie nam obserwować wpływowego biznesmena, który dwa razy w tygodniu pokonuje trasę Warszawa – Gdańsk. W pierwszym przypadku, do działań obserwacyjnych wystarczy jeden detektyw w samochodzie, w drugim nawet zespół detektywów może być niewystarczający.  Dlatego, w zależności od sprawy, ceny tu podane mogą się znacznie różnić i wahać od 2500 do nawet 5000-6000 zł.

Jak pomóc oszacować nam koszty pracy?

Jeżeli dobrze przygotujesz się do pierwszego spotkania z nami to od razu przekażesz nam zestaw użytecznych informacji. Zawsze jednak uprzedzam klientów, że koszt realizacji może się zmienić nawet w trakcje prowadzenia sprawy.  Może na to wpłynąć konieczność użycia nieuwzględnionego wcześniej specjalistycznego sprzętu czy dalekiego wyjazdu za obserwowaną osobą.  Jednak zawsze o takim fakcie informuję klienta i to Ty decydujesz czy wyrażasz zgodę na poniesienie dodatkowych kosztów.

Gwarancja raportu, nie efektu

Warto podkreślić, że za pieniądze kupujemy pracę prywatnego detektywa – nie zaś jej efekty. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w czasie obserwacji  małżonka dopuści się zdrady, czy tego że, pracownik którego sprawdzamy rzeczywiście kradnie towar na swojej zmianie. Choć i od tej zasady istnieje odstępstwo, w naszej kancelarii prowadzimy cały szereg spraw które traktujemy zadaniowo i nie pobieramy opłat za nierozwiązane sprawy lub inkasujemy tylko część należności.

Po zakończeniu zlecenia przedstawiamy szczegółowy raport ze swoich działań oraz wystawiamy fakturę.
Podsumowując, cena usług detektywistycznych zależy od tego:

 1. Jak wielki będzie zespół zaangażowany w prowadzenie sprawy;
 2. Jaki sprzęt okaże się niezbędny (czy to w postaci pojazdów czy specjalistycznego sprzętu elektronicznego);
 3. Jak długo będziemy realizować zlecenie;
 4. W jakim środowisku;
 5. Jak daleko będziemy musieli podróżować;
 6. Jakie dodatkowe koszty poniesiemy.

Zachęcam, żeby zapytać o wstępną wycenę, przedstawisz swój problem, a ja pomogę, doradzę, omówię. To nic nie kosztuje. Zadzwoń –  537 808 634. Oczywiście sprawa zostaje między nami. Kontaktując się masz pewność pełnej dyskrecji.

 

Zapisz

5 thoughts on “Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

 1. Ustalenie numeru telefonu? Zarzuty karne i zatrzymanie licencji? Działa pan nielegalnie, czy nie ma Pan pojęcia o detektywistyce zupełnie?

  1. Są rożne sposoby pozyskiwania informacji, te które my wykorzystujemy w naszej pracy są jak najbardziej zgodne z prawem.
   Działamy legalnie i wiemy co robimy :).

   1. nie możliwe. Agencje detektywistyczne nie mają dostępu do takich danych. Każde wejście do systemów (mniemam że odpowiednia suma dla konsultanta w salonie) jest odnotowywane i da się sprawdzić kto poszukiwał danego numeru telefonu i po co…. Te dane zastają w systemie na dłuuugi czas więc konsultant który to robi będzie miał zarzuty karne a przy okazji pan straci licencje.

    1. Dziękujemy za troskę, jednak myli się Pan. Informację na temat naszych ustaleń są również zawierane w raportach i przedstawiane przed sądami powszechnymi. Sama informacja na temat świadczonych usług zawarta jest również w tekście otwartym na tej stronie. Jeśli byłoby jak Pan mówi nasza firma już dawno straciłaby koncesję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *