Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

Jeśli na poważnie myślisz o wynajęciu prywatnego detektywa, to zastanawiasz się z pewnością ile to kosztuje. Przygotowałem mały przewodnik po cenach usług detektywistycznych.

Zacznę od przedstawienia podstawowego cennika usług wykonywanych przez moją Kancelarię:

Obserwacja wskazanej osoby/obiektu 150 zł 1 godzina zespół detektywów
Zgromadzenie materiału dowodowego w sprawie cywilnej 3000-4500 zł 20-30 godzin
zespół detektywów
Ustalenie właściciela numeru telefonu 1500 zł do 7 dni
Ustalenie miejsca pobytu osoby 2500-4500 zł do 7 dni 1 detektyw
Ustalenia majątkowe ruchomości 800 zł 7 dni 1 detektyw
Ustalenia nieruchomości 800 zł 7 dni 1 detektyw
Wykrycie i ustalenie zdrady 4500-6000 zł 30-40godzin
zespół detektywów


Widoczne powyżej ceny są jedynie orientacyjne. Dlaczego? Wyobraźmy sobie, że mamy do wykonania tygodniową obserwację pewnej osoby. Zupełnie inaczej będziemy działać w przypadku  obserwacji starszej osoby, która porusza się komunikacją miejską, niż gdy przyjdzie nam obserwować wpływowego biznesmena, który dwa razy w tygodniu pokonuje trasę Warszawa – Gdańsk. W pierwszym przypadku, do działań obserwacyjnych wystarczy jeden detektyw w samochodzie, w drugim nawet zespół detektywów może być niewystarczający.  Dlatego, w zależności od sprawy, ceny tu podane mogą się znacznie różnić i wahać od 2500 do nawet 5000-6000 zł.

Jak pomóc oszacować nam koszty pracy?

Jeżeli dobrze przygotujesz się do pierwszego spotkania z nami to od razu przekażesz nam zestaw użytecznych informacji. Zawsze jednak uprzedzam klientów, że koszt realizacji może się zmienić nawet w trakcje prowadzenia sprawy.  Może na to wpłynąć konieczność użycia nieuwzględnionego wcześniej specjalistycznego sprzętu czy dalekiego wyjazdu za obserwowaną osobą.  Jednak zawsze o takim fakcie informuję klienta i to Ty decydujesz czy wyrażasz zgodę na poniesienie dodatkowych kosztów.

Gwarancja raportu, nie efektu

Warto podkreślić, że za pieniądze kupujemy pracę prywatnego detektywa – nie zaś jej efekty. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w czasie obserwacji  małżonka dopuści się zdrady, czy tego że, pracownik którego sprawdzamy rzeczywiście kradnie towar na swojej zmianie. Choć i od tej zasady istnieje odstępstwo, w naszej kancelarii prowadzimy cały szereg spraw które traktujemy zadaniowo i nie pobieramy opłat za nierozwiązane sprawy lub inkasujemy tylko część należności.

Po zakończeniu zlecenia przedstawiamy szczegółowy raport ze swoich działań oraz wystawiamy fakturę.
Podsumowując, cena usług detektywistycznych zależy od tego:

 1. Jak wielki będzie zespół zaangażowany w prowadzenie sprawy;
 2. Jaki sprzęt okaże się niezbędny (czy to w postaci pojazdów czy specjalistycznego sprzętu elektronicznego);
 3. Jak długo będziemy realizować zlecenie;
 4. W jakim środowisku;
 5. Jak daleko będziemy musieli podróżować;
 6. Jakie dodatkowe koszty poniesiemy.

Zachęcam, żeby zapytać o wstępną wycenę, przedstawisz swój problem, a ja pomogę, doradzę, omówię. To nic nie kosztuje. Zadzwoń –  537 808 634. Oczywiście sprawa zostaje między nami. Kontaktując się masz pewność pełnej dyskrecji.

 

Zapisz

5 thoughts on “Ile kosztuje praca prywatnego detektywa?

 1. Ustalenie numeru telefonu? Zarzuty karne i zatrzymanie licencji? Działa pan nielegalnie, czy nie ma Pan pojęcia o detektywistyce zupełnie?

  1. Są rożne sposoby pozyskiwania informacji, te które my wykorzystujemy w naszej pracy są jak najbardziej zgodne z prawem.
   Działamy legalnie i wiemy co robimy :).

   1. nie możliwe. Agencje detektywistyczne nie mają dostępu do takich danych. Każde wejście do systemów (mniemam że odpowiednia suma dla konsultanta w salonie) jest odnotowywane i da się sprawdzić kto poszukiwał danego numeru telefonu i po co…. Te dane zastają w systemie na dłuuugi czas więc konsultant który to robi będzie miał zarzuty karne a przy okazji pan straci licencje.

    1. Dziękujemy za troskę, jednak myli się Pan. Informację na temat naszych ustaleń są również zawierane w raportach i przedstawiane przed sądami powszechnymi. Sama informacja na temat świadczonych usług zawarta jest również w tekście otwartym na tej stronie. Jeśli byłoby jak Pan mówi nasza firma już dawno straciłaby koncesję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *