Bezpieczeństwo dzieci

Obserwacja i sprawdzanie dzieci

Biuro detektywistyczne posługuje się skutecznymi metodami pracy dającymi efekty w kontroli bezpieczeństwa dziecka. Licencjonowani detektywi przeprowadzą dyskretną obserwację dziecka oraz jego otoczenia. Detektywi sprawdzą młodzież oraz osoby dorosłe mające styczność z dzieckiem, przedstawiając efekty swojej aktywności w postaci raportu. Opracowanie właściwej strategii postępowania jest drogą do uzyskania kompletnych informacji na temat zagrożeń wokół dziecka.

Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka

Prywatny detektyw współdziałając z Klientem ustali harmonogram zajęć dziecka i skonfrontuje otrzymane informacje z własnymi obserwacjami. Obserwacja pozwoli ukazać prawdziwe oblicze bliskich osób i wcześnie zareagować na rodzące się problemy. Obserwacja osób nieletnich prowadzona na zlecenie zaniepokojonych rodziców umożliwia poznanie środowiska rówieśniczego, często niedostępnego rodzinie. Detektyw ustali, czy kontakty dziecka nie zagrażają jego bezpieczeństwu, poprzez związania się z groźnymi subkulturami lub sektami.

Metoda obserwacji przydatna jest przy ustaleniu miejsca pobytu dzieci ukrywanych przez jedno z małżonków również za granicą. Pozwala poznać sposób traktowania najmłodszych członków rodziny i zgromadzić dokumentację przydatną w postępowaniu przed sądami rodzinnymi.

Potrzebujesz sprawdzić bliskich, współpracowników czy przyjaciół? Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni detektywi są do Twojej dyspozycji – zapraszamy !

  • obserwacja towarzystwa w jakim przebywa dziecko
  • badanie substancji znalezionych przy dziecku pod kątem zawartości narkotyków i wykonywanie testów na obecność narkotyków w organizmie
  • ochrona osobista dzieci

Prywatny detektyw z Gdańska świadczy również usługi w zakresie sprawdzania opiekunek do dziecka, oraz w poszukiwaniu osób zaginionych i ukrywających się.