Analiza wiarygodności firm – kontrahentów

Analiza wiarygodności partnerów biznesowych

Bezpieczny biznes? Coraz częściej właściciele firm i przedsiębiorcy, zanim zdecydują się na zawarcie umowy z nowymi wspólnikami biznesowymi, sprawdzają ich wiarygodność. Skuteczne sprawdzenie osób pozwoli uniknąć rozczarowań i strat finansowych wynikających ze współpracy z osobami nieodpowiednimi. Metodą, która umożliwi pozyskanie potrzebnych informacji, jest wywiad gospodarczy.

Nasze biuro detektywistyczne zatrudnia licencjonowanych detektywów, dzięki którym klient uzyska rzetelną wiedzę na interesujące go tematy. Pracownicy Agencji odznaczają się potrzebnym doświadczeniem. Rozległe kontakty zawodowe w zróżnicowanych obszarach działania, są szansą na dotarcie do najdrobniejszych szczegółów, w sposób dyskretny i zgodny z prawem.

Detektywi podejmą stosowne działania. Jednym z nich jest analiza konkurencji. Poznanie strategii konkurencji oraz wytwarzanych produktów pozwoli na opracowanie atrakcyjnego własnego portfolio, co postawi firmę klienta w korzystnym świetle.

Wywiad gospodarczy – sposób na bezpieczny biznes

Rzetelnie przeprowadzony wywiad gospodarczy dostarczy informacji o stanie majątkowym przyszłego wspólnika biznesowego oraz oceni jego wypłacalność. Prywatny detektyw Gdańsk przeprowadza konieczne ustalenia adresowe oraz dokona dogłębnej weryfikacji dotyczącej praworządności ewentualnego partnera – sprawdzi, czy nie zachodziły przypadki oszustw finansowych, powiązania z siatkami terrorystycznymi lub pranie brudnych pieniędzy.

Skuteczny wywiad gospodarczy

Detektywi dla pozyskania informacji do wywiadu gospodarczego, sięgają do rejestrów Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, publikacji w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Dyskretna aktywność w środowisku lokalnym pozwala na zdobycie wyjątkowej wiedzy o przyszłym wspólniku.

Klienci po zakończeniu zlecenia otrzymają raport z przeprowadzonej działalności. Pozwoli on dokonać oceny kontrahentów, posiadanego przez nich majątku oraz dokonać oceny transparentności biznesowych działań. Zebranie dowodów podważających praworządność potencjalnych wspólników może posłużyć w sprawach sądowych.

Zajmujemy się również windykacją należności, prowadzimy sprawy dotyczące sprawdzania jakości usług w firmie oraz przeprowadzamy specjalistyczne usługi informatyczne. Nasze biuro detektywistyczne prowadzi szeroki zakres działań: usługi detektywistyczne Gdańsk.