Detektyw na 100%, czyli super skuteczność

Detektyw na 100%, czyli super skuteczność

Na rynku biur detektywistycznych, jak i w każdej innej branży, jest ogromna konkurencja. Właśnie dlatego każda agencja inwestuje w swoje strony internetowe, tworzy fanpage na portalach społecznościowych i reklamuje się na wiele innych sposobów. Rozmawiając z kolejnymi przedstawicielami tych biur mamy wrażenie, że każda jest idealna. Jednak w momencie, gdy usłyszmy zdanie: „Nasza skuteczność jest stuprocentowa” to w głowie powinna pojawić się lampka ostrzegawcza.

Nie istnieje coś takiego
Są przypadki, gdy wykonanie zlecenia jest najzwyczajniej w świecie niemożliwe. Dlaczego?
Istnieją bardzo różne powody. Najlepszym przykładem jest udowodnienie zdrady, gdy do niej nie doszło lub romans się zakończył. Ustalenie majątku, jeśli dana osoba go po prostu nie posiada. Mimo, iż nie mamy na to wpływu skuteczność już spadła. Kolejnym powodem jest niewystarczający budżet zlecenia. Mamy sprawdzić pewnych kontrahentów, niestety aby w pełni podjąć się tego zadania konieczny byłby wyjazd si

ę za granicę, na który klient nie ma środków. Możliwe też, że działania operacyjne przeciągają się w czasie, na co również nie ma funduszy. I w końcu najczęstszy czynnik wpływający na obniżoną skuteczność, czyli błędna informacja. Podczas spotkania każdy prywatny detektyw chce dowiedzieć się jak najwięcej. Wywiad wstępny to wszelkie dane, które Klient jest w stanie nam przekazać, aby mieć punkt zaczepienia do rozpoczęcia zlecenia. Oczywiście nie bierzemy ich za pewnik ale niektóre trudno jest zweryfikować. Podanie błędnych informacji może doprowadzić do tego, że zlecenie będzie od początku źle przeprowadzone.

Nasza agencja detektywistyczna
Jesteśmy w stanie zapewnić, iż każde zlecenie to zupełnie inne podejście i działania. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i potrafią odnaleźć się nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Staramy się, aby nasza skuteczność była jak najwyższa. Jednak nie jest ona stuprocentowa. Po zapoznaniu się ze sprawą nasz detektyw stara się ocenić szansę na pomyślne zakończenie sprawy i na bieżąco informuję Klienta o kolejnych etapach zlecenia.

W wyborze biura detektywistycznego trzeba być wyjątkowo ostrożnym. W końcu zlecenia dotyczą spraw poufnych i prywatnych. Dlatego należy podczas podejmowania decyzji być wyjątkowo ostrożnym. Umów się na osobiste spotkanie z prywatnym detektywem, wtedy łatwiej jest odpowiednio ocenić sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *