Prywatny detektyw dla firm i biznesu

Prywatny detektyw dla firm i biznesu

Polskie przedsiębiorstwa mają wcale nie mniej problemów niż osoby fizyczne. Jednak wciąż relatywnie rzadko decydują się korzystać z pomocy prywatnego detektywa w ich rozwiązywaniu. Tymczasem w sporej części przypadków to właśnie pomoc biura detektywistycznego może okazać się skuteczniejsza i efektywniejsza niż wsparcie radcy prawnego czy nawet organów ścigania. Przyjrzyjmy się więc, w czym prywatny detektyw może pomóc polskiej firmie.

Najbardziej oczywistym obszarem pomocy jest weryfikacja wiarygodności kontrahentów biznesowych. Stronę potencjalnej współpracy można sprawdzić pod kątem kondycji ekonomicznej rozumianej jako bieżąca zdolność do regulowania zobowiązań oraz ogólna długoterminowa stabilność finansowa. Jednak nie mniej istotna jest też renoma oraz rzeczywista pozycja rynkowa rozumiana jako solidność w relacjach z innymi partnerami biznesowymi czyi jakość świadczonych Klientom usług. Agencja detektywistyczna oceniając firmę w tych dwóch obszarach dostarcza tym samym wszechstronnych danych pozwalających ocenić ryzyko wchodzenia w relację z danym przedsiębiorstwem. Dobre biuro detektywistyczne wskaże zarazem konkretne potencjalne zagrożenia oraz narzędzia jego transferu możliwe do zastosowania w tym konkretnym przypadku.

Prywatny detektyw na zlecenie firmy może podjąć się działań z zakresu wywiadu oraz kontrwywiadu gospodarczego. To pierwsze pozwoli uzyskiwać informacje rynkowe na temat trendów biznesowych oraz poczynań konkurencji. To drugie pozwala w skuteczny sposób samemu zabezpieczyć się przed taką aktywnością innych firm, która może narazić na wyciek cennych informacji stanowiących tajemnicę handlową, utratę przewag rynkowych czy nieprzewidziane koszty finansowe.

Nasza agencja detektywistyczna może na zlecenie podmiotów gospodarczych przeprowadzić także następujące czynności:

  • weryfikacja pracowników pod kątem ich lojalności i uczciwości;

  • sprawdzenie prawdziwej historii zatrudnienia kandydata do pracy;

  • gromadzenie dowodów do spraw cywilnych i karnych, w których stroną jest Zleceniodawca naszego biura detektywistycznego;

  • dokumentowanie oszustw na szkodę firm;

  • zbieranie informacji o nieuczciwej konkurencji;

  • zabezpieczanie informacyjne spotkań i negocjacji.

Współpraca z dobrym biurem detektywistycznym pozwala w zdecydowanej większości przypadków zaoszczędzić znaczne środki finansowe i uniknąć wielu problemów w bieżącej działalności firmy. Dlatego zapraszamy do stałej współpracy oraz bezpłatnej oceny ryzyk prowadzonej działalności gospodarczej.

One thought on “Prywatny detektyw dla firm i biznesu

  1. Bez wątpienia świat polskiego biznesu nie docenia i nie wykorzystuje w pełni możliwości, jakie daje zatrudnienie prywatnych detektywów. Wszystkich zainteresowanych poruszonym w tym artykule tematem zapraszam do lektury wywiadu na podobny temat: https://bezpieczenstwobiznesu.com.pl/index.php/2018/02/23/rozmawiajac-o-bezpieczenstwie-1-prywatni-detektywi-a-bezpieczenstwo-firmy-rozmowa-z-panem-krzysztofem-szumlasem-wlascicielem-agencji-detektywistycznej-marlowe/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *